ZÁPAS
02.08.18 | 1. kolo | Ewan Moore | Tomas Vanko | 6-1, 6-2 | Slovakia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ewan Moore | Tomas Vanko | |
1. podání % | 20/34 (59%) | 21/44 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/14 (79%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Tomas Vanko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ewan Moore | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Tomas Vanko | |
3-1 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ewan Moore | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ewan Moore | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ewan Moore | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tomas Vanko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ewan Moore | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-2 | Tomas Vanko | |
5-2 | Tomas Vanko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Veľká Británia
09.03.98, 26 Let
14 061 $
09.03.98, 26 Let
14 061 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
29.09.01, 22 Let
29.09.01, 22 Let
Ewan Moore vs. Tomas Vanko - Vzájemné zápasy
02.08.18 | 1. kolo | Ewan Moore | Tomas Vanko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Slovakia F2 | antuka |
Ewan Moore form & Tomas Vanko form
Ewan Moore - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Felix Mischker | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Pugliese | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Joseph | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-3, 16-14 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 7-5, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Adit Sinha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aman Sharma | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mario Monclus Martin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Tomas Vanko - poslední zápasy
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 0-2, - Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joel Javier Alt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattias Siimar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 1-2, - Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Calum Puttergill | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.19 1. kolo | vs. Maxime Hamou | Maxime Hamou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-2, 6-2 | detail zápasu |