ZÁPAS
01.02.20 | 1. kolo kval. | Evgeny Karlovskiy | Aslan Karatsev | 4-6, 6-4, 6-4 | Pune | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Evgeny Karlovskiy | Aslan Karatsev | |
1. podání % | 57/83 (69%) | 52/102 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/57 (72%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/26 (62%) | 26/50 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 41/102 (40%) | 26/83 (31%) |
Vyhrané body celkem | 98/185 (53%) | 87/185 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 5 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evgeny Karlovskiy vs. Aslan Karatsev - Vzájemné zápasy
19.11.20 | 2. kolo | Aslan Karatsev | Evgeny Karlovskiy | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
07.08.20 | 1. kolo | Aslan Karatsev | Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
01.02.20 | 1. kolo kval. | Evgeny Karlovskiy | Aslan Karatsev | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Pune | tvrdý |
30.01.17 | kvalifik. | Aslan Karatsev | Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
Evgeny Karlovskiy form & Aslan Karatsev form
Evgeny Karlovskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Petr Nesterov | 6-71, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Niels Visker | 6-73, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 7-64, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rethin Pranav Senthil Kumar | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 5-7, 4-5, - Evgeny Karlovskiy - skreč | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Renard | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | - | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 7-64, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Alexander Blockx | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Max Dahlin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Luc Fomba | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Aslan Karatsev - poslední zápasy
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 7-64, - Aslan Karatsev - skreč | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Ben Shelton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alex De Minaur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 čtvrtfinále | vs. Cameron Norrie | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
23.09.23 2. kolo | vs. Andy Murray | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Ben Shelton | 4-6, 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 6-3, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
01.08.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Andrey Rublev | 7-64, 3-6, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-74, 6-4, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.23 kvalifik. | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 7-60, 6-78, 7-5 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 3-6, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Nick Hardt | 7-5, 6-3 | detail zápasu |