ZÁPAS
03.09.14 | 1. kolo | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | St. Remy | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | |
1. podání % | 54/96 (56%) | 38/80 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/54 (80%) | 30/38 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/42 (40%) | 19/42 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/80 (39%) | 36/96 (38%) |
Vyhrané body celkem | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 3 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Egor Gerasimov vs. Evgeny Donskoy - Vzájemné zápasy
19.09.23 | 1. kolo kval. | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 7-63, 4-6, 7-64 | detail zápasu | Chengdu | tvrdý |
07.07.22 | 2. kolo | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 6-3, 6-77, 6-2 | detail zápasu | Porto Challenger | tvrdý |
26.09.21 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 6-3, 7-64 | detail zápasu | Sofia | tvrdý I. |
12.10.20 | 1. kolo | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | St. Petersburg | tvrdý I. |
05.03.19 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Indian Wells | tvrdý |
21.07.17 | čtvrtfinále | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 7-69, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Astana Challenger | tvrdý |
04.01.15 | 2. kolo kval. | Evgeny Donskoy | Egor Gerasimov | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | Chennai | tvrdý |
03.09.14 | 1. kolo | Egor Gerasimov | Evgeny Donskoy | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | St. Remy | tvrdý |
Egor Gerasimov form & Evgeny Donskoy form
Egor Gerasimov - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Evgeny Donskoy - poslední zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Florent Bax | 6-2, 4-1, Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kabir Hans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-2, Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-4, 6-77, 7-63 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aryan Shah | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tsung-Hao Huang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detail zápasu |