Evan Furness vs. Terence Das 11.03.2020

Evan Furness vs. Terence Das 11.03.2020 - M15 Loule - porovnání

ZÁPAS

11.03.201. koloEvan Furness Terence Das 6-1, 6-1 Portugal M15 Loule tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Evan FurnessTerence Das
1. podání %19/39 (49%)30/42 (71%)
Vyhrané body z 1.podání17/19 (89%)13/30 (43%)
Vyhrané body z 2.podání9/20 (45%)2/12 (17%)
Vyhrané break-bally6/8 (75%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu27/42 (64%)13/39 (33%)
Vyhrané body celkem53/81 (65%)28/81 (35%)
Dvojchyby51
Esa30

STATISTIKY ZÁPASU

1
3-0Terence Das Terence Das podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Evan Furness Evan Furness podáva5-0
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
5-1Terence Das Terence Das podáva
0-0
6-1
2
Evan Furness Evan Furness podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 40-30
Evan Furness Evan Furness podáva1-0
Evan Furness Evan Furness podáva2-0
3-0Terence Das Terence Das podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Evan Furness Evan Furness podáva4-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
5-0Terence Das Terence Das podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Evan Furness Evan Furness podáva5-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
6-1

Evan Furness
Francúzsko
13.08.98, 21 Let




548
51
64 591 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
30.01.02, 18 Let







Terence Das
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Evan Furness vs. Terence Das - Vzájemné zápasy

11.03.201. koloEvan FurnessTerence Das6-1, 6-1 detail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý

Evan Furness - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Simone Roncalli6-2, 6-0 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Terence Das6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
08.03.20
semifinále
vs. Sebastian Fanselow4-6, 0-6 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Alberto Barroso Campos6-4, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Terence Atmane6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Tiago Torres6-0, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Jack Draper4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Karl Friberg6-0, 6-3 výhradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
27.01.20
1. kolo
vs. Jerzy Janowicz3-6, 4-6 prohradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
23.01.20
3. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo6-4, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
22.01.20
2. kolo
vs. Maxime Janvier7-66, 6-2 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Uladzimir Ignatik6-3, 6-72, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
19.01.20
finále
vs. Carlos Alcaraz Garfia3-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.01.20
semifinále
vs. Abedallah Shelbayh6-3, 7-64 výhradetail zápasu
17.01.20
čtvrtfinále
vs. Michael Vrbensky7-5, 6-2 výhradetail zápasu
16.01.20
2. kolo
vs. Benjamin Bonzi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Alexander Zhurbin4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
13.01.20
finále
vs. Carlos Alcaraz Garfia0-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.01.20
semifinále
vs. Alvaro Lopez San Martin2-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Kenny de Schepper6-3, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Dalibor Svrcina7-5, 6-2 výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Imanol Lopez Morillo6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
France M25 Saint - tvrdý I.
07.11.19
2. kolo
vs. Hugo Grenier2-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Yannick Mertens6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Petros Chrysochos6-75, 3-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Alen Avidzba6-4, 7-5 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Nerman Fatic4-6, 6-3, Nerman Fatic - skrečvýhradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
21.10.19
kvalifik.
vs. Maxime Hamou6-3, 6-75, 6-73 prohradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
17.10.19
2. kolo
vs. Mathias Bourgue7-63, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Scott Griekspoor6-3, 6-3 výhradetail zápasu

Terence Das - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Evan Furness1-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Luigi Sorrentino7-66, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Tiago Rodrigo Fernandes6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Juan Pablo Canas Garcia6-2, 1-0, Juan Pablo Canas Garcia - skrečvýhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Pedro Gabriel Rodrigues6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Albert Roglan2-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Alessandro Coppini6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Sebastian Fanselow3-6, 0-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Fabio Coelho6-4, 7-5 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Anton Desyatnik6-3, 6-4 výhradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Juan Pablo Canas Garcia3-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Filipe Brandao6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M25 Tavira - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Alexandre Muller2-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Pablo Carretero6-4, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Jesus Echevarri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M25+H Oliveira - tvrdý
25.09.19
1. kolo
vs. Yannick Mertens2-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Arjun Mehrotra6-4, 6-72, 10-4 výhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Gentil6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sao - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Maxime Pauwels1-6, 0-2, - Terence Das - skrečprohradetail zápasu
03.09.19
kvalifik.
vs. Guillermo Tendero Ramirez6-1, 6-0 výhradetail zápasu
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Bernardo Roque6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Julius Tverijonas4-6, 6-4, 6-72 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Manuel Goncalves6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M15 Sintra - tvrdý
14.08.19
1. kolo
vs. Luis Faria2-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Paulo Fernandes6-3, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Mohammed Abdulla6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M15 Castelo - tvrdý
18.07.19
2. kolo
vs. Nuno Borges2-6, 7-63, 1-6 prohradetail zápasu
17.07.19
1. kolo
vs. Andre Rodeia7-64, 7-63 výhradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Sean Hodkin6-1, 7-65 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Lazar Markovic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<