ZÁPAS
02.01.19 | 1. kolo | Evan Furness | Riccardo Bonadio | 1-6, 7-68, 6-2 | M25 Hong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Evan Furness | Riccardo Bonadio | |
1. podání % | 66/100 (66%) | 43/85 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/66 (65%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/34 (50%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 31/85 (36%) | 40/100 (40%) |
Vyhrané body celkem | 91/185 (49%) | 94/185 (51%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 0-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Evan Furness | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Evan Furness | 1-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Evan Furness | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-5 | Riccardo Bonadio | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evan Furness | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evan Furness | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evan Furness | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evan Furness | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Evan Furness | 4-4 | |
Evan Furness | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Evan Furness | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
7-68 |
3 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evan Furness | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-1 | Riccardo Bonadio | |
Evan Furness | 4-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Evan Furness | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Evan Furness vs. Riccardo Bonadio - Vzájemné zápasy
11.05.21 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Evan Furness | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
31.03.21 | 2. kolo | Evan Furness | Riccardo Bonadio | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Oeiras 1 | antuka |
02.01.19 | 1. kolo | Evan Furness | Riccardo Bonadio | 1-6, 7-68, 6-2 | detail zápasu | M25 Hong | tvrdý |
Evan Furness form & Riccardo Bonadio form
Evan Furness - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.23 semifinále | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Riccardo Bonadio - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |