Ernests Gulbis vs. Karim-Mohamed Maamoun 06.03.2020

Ernests Gulbis vs. Karim-Mohamed Maamoun 06.03.2020 - Davis Cup, World Group II, PO, LAT-EGY 4-1 - porovnání

ZÁPAS

06.03.20Ernests Gulbis Karim-Mohamed Maamoun 6-4, 6-3 Latvia Davis Cup tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Ernests Gulbis
Lotyšsko
30.08.88, 31 Let
190 cm
76 kg
2004
Hraje pravou rukou
162
321
7 295 474 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
09.04.91, 28 Let




374
101
165 143 $
Karim-Mohamed Maamoun
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ernests Gulbis vs. Karim-Mohamed Maamoun - Vzájemné zápasy

06.03.20Ernests GulbisKarim-Mohamed Maamoun6-4, 6-3 detail zápasuLatvia Davis Cup tvrdý I.

Ernests Gulbis - poslední zápasy

Latvia Davis Cup - tvrdý I.
07.03.20
vs. Mohamed Safwat6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.03.20
vs. Karim-Mohamed Maamoun6-4, 6-3 výhradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
01.03.20
finále
vs. Jerzy Janowicz6-3, 6-4 výhradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Teimuraz Gabashvili6-3, 6-74, 6-1 výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Quentin Halys6-72, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
27.02.20
3. kolo
vs. Alex Molcan6-1, 6-73, 6-4 výhradetail zápasu
26.02.20
2. kolo
vs. Norbert Gombos7-67, 7-61 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Leo Borg6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA Delray Beach - tvrdý
18.02.20
1. kolo
vs. Reilly Opelka7-65, 4-6, 6-74 prohradetail zápasu
16.02.20
kvalifik.
vs. Bernard Tomic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Daniel Elahi Galan6-2, 6-4 výhradetail zápasu
India Pune - tvrdý
01.02.20
1. kolo kval.
vs. Lukas Rosol4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
25.01.20
3. kolo
vs. Gael Monfils6-72, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Aljaz Bedene7-5, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Felix Auger Aliassime7-5, 4-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
17.01.20
kvalifik.
vs. Prajnesh Gunneswaran7-62, 6-2 výhradetail zápasu
16.01.20
2. kolo kval.
vs. Federico Coria6-3, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France Noumea Challenger - tvrdý
09.01.20
3. kolo
vs. Tristan Lamasine2-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.01.20
2. kolo
vs. Mohamed Safwat6-4, 6-4 výhradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Maximilian Marterer1-6, 6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Renard5-7, - Ernests Gulbis - skrečprohradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
09.10.19
2. kolo
vs. Oscar Otte6-2, 6-75, 0-2, - Ernests Gulbis - skrečprohradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
25.09.19
2. kolo
vs. Hugo Nys4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia St. Petersburg - tvrdý I.
16.09.19
kvalifik.
vs. Alexey Vatutin6-3, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Amir Weintraub6-1, 6-0 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Yosuke Watanuki2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Canada Vancouver Challenger - tvrdý
13.08.19
2. kolo
vs. Go Soeda3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Canada Montreal - tvrdý
03.08.19
1. kolo kval.
vs. Bernard Tomic6-74, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico Los Cabos - tvrdý
31.07.19
2. kolo
vs. Diego Sebastian Schwartzman5-7, 0-6 prohradetail zápasu

Karim-Mohamed Maamoun - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Latvia Davis Cup - tvrdý I.
06.03.20
vs. Ernests Gulbis4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
01.03.20
finále
vs. David Poljak7-5, 6-3 výhradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Soichiro Moritani6-4, 6-4 výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Ryota Tanuma6-2, 6-3 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Glenn Smits6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Vladimir Uzhylovsky6-3, 6-4 výhradetail zápasu
India Bengalaru Challenger - tvrdý
10.02.20
1. kolo
vs. Frederico Ferreira Silva1-6, 6-3, 0-6 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
05.02.20
1. kolo
vs. Adam Pavlasek6-3, 3-6, 6-73 prohradetail zápasu
Thailand M25 Nonthaburi - tvrdý
01.02.20
semifinále
vs. Khumoun Sultanov1-6, 2-6 prohradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Denis Yevseyev6-4, 4-1, Denis Yevseyev - skrečvýhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Ben Patael7-5, 6-3 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Pol Wattanakul6-0, 6-4 výhradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
22.01.20
2. kolo
vs. Mats Moraing4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo
vs. Jurij Rodionov7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Javier Marti0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
17.11.19
finále
vs. Alexey Zakharov6-72, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Vladyslav Manafov3-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Ryan Nijboer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Maciej Smola6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Seong-Gook Oh6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
10.11.19
finále
vs. Pablo Vivero Gonzalez6-3, 7-5 výhradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Laurynas Grigelis3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Clement Geens6-1, 6-2 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Giovanni Fonio6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Tom Pisane6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
26.10.19
semifinále
vs. Kyrian Jacquet2-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Marco Mosciatti6-2, 6-2 výhradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Wojciech Marek3-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Jan Zielinski7-5, 6-2 výhradetail zápasu
<