ZÁPAS
31.08.20 | 1. kolo | Ernests Gulbis | Dalibor Svrcina | 6-4, 6-1 | Ostrava Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ernests Gulbis | Dalibor Svrcina | |
1. podání % | 34/58 (59%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/34 (79%) | 20/29 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/50 (46%) | 16/58 (28%) |
Vyhrané body celkem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ernests Gulbis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ernests Gulbis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ernests Gulbis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ernests Gulbis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ernests Gulbis | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ernests Gulbis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ernests Gulbis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ernests Gulbis | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ernests Gulbis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ernests Gulbis vs. Dalibor Svrcina - Vzájemné zápasy
31.08.20 | 1. kolo | Ernests Gulbis | Dalibor Svrcina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka |
Ernests Gulbis form & Dalibor Svrcina form
Ernests Gulbis - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-1, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 2-6, 0-3, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 1-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Christian Harrison | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 0-0, Gabriel Decamps - skreč | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 0-2, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
31.07.22 finále | vs. Dominic Stricker | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.22 semifinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.22 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Yshai Oliel | 0-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Jozef Kovalik | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Evan King | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-4, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo | vs. Julian Lenz | 5-7, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-76, 0-4, - Ernests Gulbis - skreč | detail zápasu |
Dalibor Svrcina - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detail zápasu |