ZÁPAS
28.01.18 | 1. kolo kval. | Ernesto Turegano Julian | Egor Matvievici | 6-2, 6-3 | Spain F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
17.06.00, 23 Let
17.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
14.02.97, 27 Let
10 443 $
14.02.97, 27 Let
10 443 $
Ernesto Turegano Julian vs. Egor Matvievici - Vzájemné zápasy
28.01.18 | 1. kolo kval. | Ernesto Turegano Julian | Egor Matvievici | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Spain F3 | antuka |
Ernesto Turegano Julian form & Egor Matvievici form
Ernesto Turegano Julian - poslední zápasy
Spain F21 - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Louis Chaix | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Made Skar Bholenath Revilla | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Alberto Colas Sanchez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. David Sanchez Herrero | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Luis Foix | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Moreno Pulido | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F3 - antuka | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Gomez Montesa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Denys Gevel | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Konrad Mularczyk | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Maxim Tybar | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Kulakov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Yannick Martell Beuzit | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Pau Danes Griera | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Egor Matvievici - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu |