ZÁPAS
09.07.19 | 2. kolo | Ernesto Escobedo | Matthew Ebden | 5-0, - skreč | Winnetka Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ernesto Escobedo | Matthew Ebden | |
1. podání % | 4/11 (36%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z 1.podání | 4/4 (100%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/7 (86%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 15/22 (68%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body celkem | 25/33 (76%) | 8/33 (24%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matthew Ebden | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Matthew Ebden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Matthew Ebden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ernesto Escobedo vs. Matthew Ebden - Vzájemné zápasy
09.07.19 | 2. kolo | Ernesto Escobedo | Matthew Ebden | 5-0, Matthew Ebden - skreč | detail zápasu | Winnetka Challenger | tvrdý |
Ernesto Escobedo form & Matthew Ebden form
Ernesto Escobedo - poslední zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - skreč | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Matthew Ebden - poslední zápasy
Winston-Salem - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Soon-Woo Kwon | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Zizou Bergs | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-74, 6-79 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.22 kvalifik. | vs. Norbert Gombos | 7-63, 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo kval. | vs. Dominic Stricker | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
31.07.21 1. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Atlanta - tvrdý | ||||
25.07.21 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.21 1. kolo kval. | vs. Go Soeda | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Elias Ymer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.21 kvalifik. | vs. John-Patrick Smith | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Fery | 3-6, 7-63, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Sebastian Baez | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham 2 - tráva | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 3-6, 0-3, - Matthew Ebden - skreč | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mario Vilella Martinez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham 1 - tráva | ||||
09.06.21 2. kolo | vs. Daniel Evans | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
08.06.21 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Viktor Troicki | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | detail zápasu |