ZÁPAS
16.07.18 | 1. kolo | Ernesto Escobedo | Filip Peliwo | 3-6, 6-4, 7-5 | Gatineau Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ernesto Escobedo | Filip Peliwo | |
1. podání % | 38/84 (45%) | 65/106 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/38 (68%) | 38/65 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 29/46 (63%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 42/106 (40%) | 29/84 (35%) |
Vyhrané body celkem | 97/190 (51%) | 93/190 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ernesto Escobedo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernesto Escobedo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Ernesto Escobedo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Ernesto Escobedo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ernesto Escobedo | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Filip Peliwo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ernesto Escobedo vs. Filip Peliwo - Vzájemné zápasy
16.07.18 | 1. kolo | Ernesto Escobedo | Filip Peliwo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Gatineau Challenger | tvrdý |
Ernesto Escobedo form & Filip Peliwo form
Ernesto Escobedo - poslední zápasy
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - skreč | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.23 | vs. Rigele Te | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Colin Markes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-76, 6-0, 4-6 | detail zápasu |
Filip Peliwo - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 0-6, 4-6 | detail zápasu |