ZÁPAS
09.12.17 | semifinále | Enrique Lopez-Perez | Karim-Mohamed Maamoun | 6-2, 3-6, 6-1 | Egypt F37 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Enrique Lopez-Perez | Karim-Mohamed Maamoun | |
1. podání % | 53/88 (60%) | 55/74 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/53 (72%) | 27/55 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/35 (37%) | 11/19 (58%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 36/74 (49%) | 37/88 (42%) |
Vyhrané body celkem | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Dvojchyby | 9 | 0 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Enrique Lopez-Perez vs. Karim-Mohamed Maamoun - Vzájemné zápasy
09.12.17 | semifinále | Enrique Lopez-Perez | Karim-Mohamed Maamoun | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Egypt F37 | antuka |
14.10.16 | semifinále | Enrique Lopez-Perez | Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Nigeria F5 | tvrdý |
08.04.13 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | Egypt F2 | antuka |
Enrique Lopez-Perez form & Karim-Mohamed Maamoun form
Enrique Lopez-Perez - poslední zápasy
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Karim-Mohamed Maamoun - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-1, - Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-1, - Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 1-0, - Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Alexander Stater | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Pierre Delage | 6-75, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Charlelie Cosnet | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Marek Gengel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Freddy Blaydes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Julian Gimenez | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-63, 6-78, 1-6 | detail zápasu |