ZÁPAS
25.10.17 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Andres Gabriel Ciurletti | 6-3, 6-4 | Italy F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Enrique Lopez-Perez | Andres Gabriel Ciurletti | |
1. podání % | 37/65 (57%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/37 (68%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/28 (36%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/67 (52%) | 30/65 (46%) |
Vyhrané body celkem | 70/132 (53%) | 62/132 (47%) |
Dvojchyby | 11 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
04.01.98, 26 Let
14 897 $
04.01.98, 26 Let
14 897 $
Enrique Lopez-Perez vs. Andres Gabriel Ciurletti - Vzájemné zápasy
25.10.17 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Andres Gabriel Ciurletti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Italy F35 | antuka |
Enrique Lopez-Perez form & Andres Gabriel Ciurletti form
Enrique Lopez-Perez - poslední zápasy
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Andres Gabriel Ciurletti - poslední zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-0, Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bautista Leguizamon | 6-3, 6-2 | detail zápasu |