ZÁPAS
20.12.17 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Ahmed Chaudary | 6-1, 6-2 | Pakistan F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Enrique Lopez-Perez | Ahmed Chaudary | |
1. podání % | 30/42 (71%) | 27/59 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/30 (80%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/12 (42%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/59 (56%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Pakist
17.12.93, 30 Let
17.12.93, 30 Let
Enrique Lopez-Perez vs. Ahmed Chaudary - Vzájemné zápasy
20.12.17 | 2. kolo | Enrique Lopez-Perez | Ahmed Chaudary | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Pakistan F3 | antuka |
Enrique Lopez-Perez form & Ahmed Chaudary form
Enrique Lopez-Perez - poslední zápasy
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Ahmed Chaudary - poslední zápasy
M15 Kampala - antuka | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. William Bushamuka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. David Oringa | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-79, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Frank Tayebwa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Babji Siva Atturu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Paul Ssekandi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Kevin Cheruiyot | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Ti Chen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Amal Sultanbekov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Flemming Peters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Igor Panin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Mityurin | 6-4, 2-3, - Ahmed Chaudary - skreč | detail zápasu | |
Indonesia F2 - tvrdý | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indonesia F1 - tvrdý | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Giorgio Alessandro Soemarno | Giorgio Alessandro Soemarno - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
16.07.18 kvalifik. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Ribhav Ravikiran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Malaysia F2 - tvrdý | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Christopher Morin Kougoucheff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
13.05.18 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Cheruiyot | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Vasisht Cheruku | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Phil Dimon | 6-1, 6-2 | detail zápasu |