ZÁPAS
08.10.18 | kvalifik. | Enrique Bogo | Alejandro Mendoza | 7-65, 6-2 | Peru F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Enrique Bogo | Alejandro Mendoza | |
1. podání % | 51/68 (75%) | 43/70 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/51 (75%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 31/70 (44%) | 22/68 (32%) |
Vyhrané body celkem | 77/138 (56%) | 61/138 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
24.07.95, 28 Let
20 280 $
24.07.95, 28 Let
20 280 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Enrique Bogo vs. Alejandro Mendoza - Vzájemné zápasy
08.10.18 | kvalifik. | Enrique Bogo | Alejandro Mendoza | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Peru F3 | antuka |
Enrique Bogo form & Alejandro Mendoza form
Enrique Bogo - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu |
Alejandro Mendoza - poslední zápasy
M15 Santa - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Davide Pontoglio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Alessio Zanotti | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Santiago Lora | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manizales - antuka | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mateo Gomez | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ibague - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Cayetano March | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Blu Baker | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Andres Andrade | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Aditya Vishal Balsekar | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Emmett Ward | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
17.06.22 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 7-5, Nicolas Buitrago - skreč | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Alfredo Gallegos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Cristobal Castro | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
01.06.22 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Cristobal Castro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Logan Smith | 6-4, 3-6, 0-10 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Cristian Rodriguez | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu |