ZÁPAS
12.03.18 | kvalifik. | Enrico Dalla Valle | Leevi Saatela | 6-1, 6-2 | Greece F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
15.08.95, 28 Let
15.08.95, 28 Let
Enrico Dalla Valle vs. Leevi Saatela - Vzájemné zápasy
12.03.18 | kvalifik. | Enrico Dalla Valle | Leevi Saatela | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Greece F3 | tvrdý |
Enrico Dalla Valle form & Leevi Saatela form
Enrico Dalla Valle - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Leevi Saatela - poslední zápasy
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Carlos Parker | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Richard Biagiotti | 7-62, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-1, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Eero Vasa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Otso Martikainen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Juho Kantola | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Johannes Seeman | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Valtteri Tuukkanen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Eero Vasa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 6-1, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Juho Kantola | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Jonathan Stenberg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. John Hu | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Jussi Tiainen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Anttoni Kinnunen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Ettore Capello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikko Rouvala | 6-3, 6-2 | detail zápasu |