ZÁPAS
04.03.18 | 2. kolo kval. | Enrico Dalla Valle | Gage Brymer | 6-3, 6-74, 6-2 | Greece F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Enrico Dalla Valle vs. Gage Brymer - Vzájemné zápasy
04.03.18 | 2. kolo kval. | Enrico Dalla Valle | Gage Brymer | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Greece F2 | tvrdý |
Enrico Dalla Valle form & Gage Brymer form
Enrico Dalla Valle - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Gage Brymer - poslední zápasy
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Makoto Ochi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 1-6, 7-69, 4-1, Yuta Kawahashi - skreč | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Keshav Chopra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. David Saye | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Edwardsville - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Derek Pham | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Isaiah Strode | 4-6, 7-612, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Jaden Weekes | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ethan Schiffman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu |