Enrico Dalla Valle vs. Alexandr Binda 04.03.2020

Enrico Dalla Valle vs. Alexandr Binda 04.03.2020 - M15 Monastir - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloEnrico Dalla Valle Alexandr Binda 6-2, 6-0 Tunisia M15 Monastir tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Enrico Dalla ValleAlexandr Binda
1. podání %42/55 (76%)23/36 (64%)
Vyhrané body z 1.podání32/42 (76%)8/23 (35%)
Vyhrané body z 2.podání4/13 (31%)5/13 (38%)
Vyhrané break-bally5/5 (100%)0/5 (0%)
Vyhrané body z returnu23/36 (64%)19/55 (35%)
Vyhrané body celkem59/91 (65%)32/91 (35%)
Dvojchyby21
Esa30

STATISTIKY ZÁPASU

1
Enrico Dalla Valle Enrico Dalla Valle podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-1Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
0-0
Enrico Dalla Valle Enrico Dalla Valle podáva1-1
0-0, 15-0, 40-15
2-1Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
3-2Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
0-0
Enrico Dalla Valle Enrico Dalla Valle podáva4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-2Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
6-2
2
Enrico Dalla Valle Enrico Dalla Valle podáva0-0
0-0
1-0Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
Enrico Dalla Valle Enrico Dalla Valle podáva2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-0Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Enrico Dalla Valle Enrico Dalla Valle podáva4-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
5-0Alexandr Binda Alexandr Binda podáva
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40
6-0

Enrico Dalla Valle
Taliansko
21.03.98, 22 Let




420
83
55 799 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.09.01, 18 Let







Alexandr Binda
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Enrico Dalla Valle vs. Alexandr Binda - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloEnrico Dalla ValleAlexandr Binda6-2, 6-0 detail zápasuTunisia M15 Monastir tvrdý

Enrico Dalla Valle - poslední zápasy

Tunisia M15 Monastir - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Aziz Ouakaa- prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Olivier Rojas6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Jonathan Eysseric5-7, 2-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Dominik Boehler7-64, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Alexandr Binda6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Lucas Gerch1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Benjamin Pietri3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
04.02.20
1. kolo
vs. Sebastian Prechtel2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
30.01.20
2. kolo
vs. Luke Johnson1-6, 0-6 prohradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Samuel Puskar2-6, 7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
23.01.20
2. kolo
vs. Zizou Bergs6-73, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Takanyi Garanganga6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
13.11.19
2. kolo
vs. Antoine Hoang7-64, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Mirza Basic6-4, 7-66 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
16.10.19
1. kolo
vs. Marlon Vankan6-4, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
10.10.19
čtvrtfinále
vs. Peter Torebko6-4, 0-6, 6-70 prohradetail zápasu
09.10.19
2. kolo
vs. Marco Bortolotti6-2, 7-5 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo
vs. Kirill Mishkin6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
05.10.19
semifinále
vs. Nino Serdarusic2-6, 6-75 prohradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Julian Ocleppo6-2, 6-4 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Giovanni Fonio4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Davide Pontoglio2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Florence Challenger - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Pedro Sousa5-7, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Blaz Kavcic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Biella Challenger - antuka
16.09.19
1. kolo
vs. Jeremy Jahn3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Pavel Nejedly1-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Trieste - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Gianmarco Ferrari6-76, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
2. kolo
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Cordenons Challenger - antuka
14.08.19
2. kolo
vs. Markus Eriksson6-4, 3-6, 6-78 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Jacopo Berrettini6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Alexandr Binda - poslední zápasy

Russia M15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Djurabeck Karimov7-5, 0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Enrico Dalla Valle2-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Julien De Cuyper7-5, 6-4 výhradetail zápasu
01.03.20
2. kolo kval.
vs. Francesco Festini Mira6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
18.02.20
kvalifik.
vs. Mikhail Fufygin6-73, 3-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Adil Karimov6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
11.02.20
kvalifik.
vs. Martin Borisiouk6-73, 6-75 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Vladimir Osminkin6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
21.01.20
kvalifik.
vs. Leonid Sheyngezikht6-0, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Sasnouski6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Egor Noskin2-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Sergei Pogosian4-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Alibek Kachmazov6-74, 4-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Savriyan Danilov7-64, 6-4 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Saba Purtseladze6-73, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Igor Shrolik6-2, 7-64 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Abdusamad Usmanov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy5-7, 3-6 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Cing-Yang Meng6-0, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Andrey Uvarov4-6, 6-0, 3-10 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Bekzat Usipbekov2-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Sanjar Fayziev1-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
1. kolo
vs. Evgeny Philippov6-4, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
13.08.19
1. kolo
vs. Matvey Minin1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan M15 Almaty - tvrdý
11.07.19
2. kolo
vs. Konstantin Kravchuk3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Shokhrukh Gayratov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Sergey Shipilov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
22.01.19
2. kolo
vs. Nicolas Alvarez Varona4-6, 6-71 prohradetail zápasu
20.01.19
1. kolo
vs. Khololwam Montsi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Russia Russia F8 - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Vladimir Korolev6-3, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
<