ZÁPAS
26.01.18 | čtvrtfinále | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 7-65, 6-4 | USA F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | |
1. podání % | 66/87 (76%) | 51/69 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/66 (56%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/69 (48%) | 39/87 (45%) |
Vyhrané body celkem | 81/156 (52%) | 75/156 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emilio Gomez vs. Gonzalo Escobar - Vzájemné zápasy
26.01.18 | čtvrtfinále | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 7-65, 6-4 | detail zápasu | USA F5 | antuka |
19.03.17 | 1. kolo kval. | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Guadalajara Challenger | tvrdý |
28.04.15 | 1. kolo | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Tallahassee Challenger | antuka |
19.09.13 | 2. kolo | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Quito Challenger | antuka |
19.08.13 | semifinále | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Ecuador F2 | tvrdý |
12.08.13 | finále | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 7-5, 7-63 | detail zápasu | Ecuador F1 | antuka |
03.08.09 | finále | Emilio Gomez | Gonzalo Escobar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Ecuador F1 | tvrdý |
Emilio Gomez form & Gonzalo Escobar form
Emilio Gomez - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 | vs. Amr Elsayed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Omar Jasika | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Michael Zheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
06.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Purcell | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.05.23 2. kolo | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Li Tu | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Gonzalo Escobar - poslední zápasy
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.21 1. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.20 1. kolo | vs. Diego Hidalgo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 1-5, - Gonzalo Escobar - skreč | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Houston Challenger - tvrdý | ||||
15.11.19 3. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.19 2. kolo | vs. Darian King | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Donald Young | 7-69, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-71, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Tommy Paul | 4-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.19 3. kolo | vs. Mikael Torpegaard | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
24.09.19 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Roy Smith | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Donald Young | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
L'Aquila Challenger - antuka | ||||
20.08.19 2. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 6-4, 6-71, 6-77 | detail zápasu |