ZÁPAS
26.07.18 | čtvrtfinále | Emilio Gomez | Facundo Juarez | 6-2, 6-0 | Ecuador F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Emilio Gomez | Facundo Juarez | |
1. podání % | 32/45 (71%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/13 (46%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/47 (57%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Emilio Gomez | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emilio Gomez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-1 | Facundo Juarez | |
Emilio Gomez | 4-1 | |
Emilio Gomez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Facundo Juarez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Facundo Juarez | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emilio Gomez | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Emilio Gomez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Emilio Gomez | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
4-0 | Facundo Juarez | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Emilio Gomez | 5-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emilio Gomez vs. Facundo Juarez - Vzájemné zápasy
26.07.18 | čtvrtfinále | Emilio Gomez | Facundo Juarez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Ecuador F1 | tvrdý |
Emilio Gomez form & Facundo Juarez form
Emilio Gomez - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 | vs. Amr Elsayed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Otto Virtanen | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Omar Jasika | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Michael Zheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
06.05.23 čtvrtfinále | vs. Max Purcell | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.05.23 2. kolo | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Li Tu | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Facundo Juarez - poslední zápasy
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - skreč | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu |