ZÁPAS
12.11.20 | 2. kolo | Emil Ruusuvuori | Arthur Rinderknech | 6-1, 6-4 | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Emil Ruusuvuori | Arthur Rinderknech | |
1. podání % | 34/50 (68%) | 44/64 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/34 (88%) | 32/44 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/64 (42%) | 11/50 (22%) |
Vyhrané body celkem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Emil Ruusuvuori | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emil Ruusuvuori | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emil Ruusuvuori | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Arthur Rinderknech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emil Ruusuvuori vs. Arthur Rinderknech - Vzájemné zápasy
12.11.20 | 2. kolo | Emil Ruusuvuori | Arthur Rinderknech | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
Emil Ruusuvuori form & Arthur Rinderknech form
Emil Ruusuvuori - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Karen Khachanov | 0-3, - Emil Ruusuvuori - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ugo Humbert | 7-65, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Joao Sousa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 7-61, 4-6, 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-3, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Pavel Kotov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Karen Khachanov | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
24.11.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-3, - Emil Ruusuvuori - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Joris De Loore | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 | vs. Tommy Paul | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Borna Gojo | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 3-6 | detail zápasu |
Arthur Rinderknech - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thanasi Kokkinakis | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Joris De Loore | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-78, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-72, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 5-7, 1-6, 7-66, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Corentin Moutet | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-77, 4-6 | detail zápasu |