ZÁPAS
26.05.18 | semifinále | Elmar Ejupovic | Samm Butler | 5-1, - skreč | Bosnia & | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elmar Ejupovic | Samm Butler | |
1. podání % | 15/20 (75%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/15 (73%) | 7/12 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/5 (60%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 12/22 (55%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body celkem | 26/42 (62%) | 16/42 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Samm Butler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Samm Butler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-1 | |
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Elmar Ejupovic | 5-1 | |
5-1 |
2 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elmar Ejupovic vs. Samm Butler - Vzájemné zápasy
26.05.18 | semifinále | Elmar Ejupovic | Samm Butler | 5-1, Samm Butler - skreč | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Elmar Ejupovic form & Samm Butler form
Elmar Ejupovic - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Samm Butler - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Scott Duncan | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mattia Fantolino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Jinpeng Tang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-1, 1-0, Manas Manoj Dhamne - skreč | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Majun Li | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 4-6, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 3-0, Dennis Uspensky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-0, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 5-7, 4-6 | detail zápasu |