ZÁPAS
26.04.18 | čtvrtfinále | Elmar Ejupovic | Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | Italy F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elmar Ejupovic | Enrico Dalla Valle | |
1. podání % | 34/53 (64%) | 45/59 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 23/45 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 20/53 (38%) |
Vyhrané body celkem | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elmar Ejupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Enrico Dalla Valle | |
2-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elmar Ejupovic vs. Enrico Dalla Valle - Vzájemné zápasy
26.04.18 | čtvrtfinále | Elmar Ejupovic | Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Italy F9 | antuka |
Elmar Ejupovic form & Enrico Dalla Valle form
Elmar Ejupovic - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Enrico Dalla Valle - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |