ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Andrea Picchione | 6-3, 6-3 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elmar Ejupovic | Andrea Picchione | |
1. podání % | 36/52 (69%) | 32/62 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 24/32 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/62 (45%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Andrea Picchione | |
0-0 | ||
Elmar Ejupovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0 | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elmar Ejupovic vs. Andrea Picchione - Vzájemné zápasy
23.09.22 | čtvrtfinále | Elmar Ejupovic | Andrea Picchione | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
18.09.19 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Andrea Picchione | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Elmar Ejupovic form & Andrea Picchione form
Elmar Ejupovic - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Andrea Picchione - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |