ZÁPAS
12.06.17 | 2. kolo kval. | Elliott Orkin | Timo Stodder | 6-4, 7-5 | Poland F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
09.09.94, 29 Let
09.09.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Elliott Orkin vs. Timo Stodder - Vzájemné zápasy
12.06.17 | 2. kolo kval. | Elliott Orkin | Timo Stodder | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Poland F1 | antuka |
Elliott Orkin form & Timo Stodder form
Elliott Orkin - poslední zápasy
USA F6 - antuka | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 7-62, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Haydn Lewis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Pinzon Moreno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.18 | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
14.01.18 | vs. Ritik Sundaram | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Miguel Semmler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Tigre Hank | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.18 kvalifik. | vs. Mark Oljaca | 7-61, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.01.18 2. kolo kval. | vs. Mauricio Resendiz Dominguez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.18 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
USA F32 - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 3-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
18.09.17 | vs. Jake Sands | 3-6, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Tiago Cacao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Daniel Batista | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Sora Fukuda | 7-67, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Masato Shiga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.17 čtvrtfinále | vs. Jeremy Beale | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Darren K. Polkinghorne | 7-64, 7-69 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Chun Hun Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Li-Wie Tan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Mattias Siimar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Jan Galka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ricardo Hocevar | 7-68, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Karl Friberg | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Michal Dembek | 6-73, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Timo Stodder - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detail zápasu |