ZÁPAS
24.09.18 | kvalifik. | Elliott Farmer | Rahul Dhokia | 6-2, 6-0 | Great Britain | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
17.02.98, 26 Let
17.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
09.07.00, 23 Let
09.07.00, 23 Let
Elliott Farmer vs. Rahul Dhokia - Vzájemné zápasy
24.09.18 | kvalifik. | Elliott Farmer | Rahul Dhokia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Elliott Farmer form & Rahul Dhokia form
Elliott Farmer - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Linus Frost | 1-5, - Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. George Davies | 7-5, 6-78, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Florian Fallert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Domninskyi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Alexander Jhun | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khingi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Scott Duncan | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Yujiro Onuma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Karim Beltagui | 7-65, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sergii Antoniuk | 6-4, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Brandon Murphy | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Schott | 3-6, 7-68, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 2-6, 0-3, - Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Bekir Berk Sahin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Neil Pauffley | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Rahul Dhokia - poslední zápasy
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Raphael Perot | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Richard Karl Groenewold | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Darian King | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 6-71, 12-10 | detail zápasu | |
07.11.22 1. kolo kval. | vs. Satyajit Simhadri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Agustin Salazar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Roni Mikael Hietaranta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Rafael Tosetto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 6-1, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Waco - tvrdý | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Chih Chi Huang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Jibril Nettles | 1-6, 1-4, - Rahul Dhokia - skreč | detail zápasu | |
M25 Wichita - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Martins Rocens | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nama Heman | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
12.06.22 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Mitsui | Shunsuke Mitsui - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 East - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Jacob Bickersteth | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. A.trice Pickens | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Justin Braverman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Niroop Vallabhaneni | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Fort - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ryan Dickerson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. William Butler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 6-3, 6-4 | detail zápasu |