ZÁPAS
04.11.18 | 2. kolo kval. | Elliot Benchetrit | Evan Furness | 6-4, 2-6, 6-3 | Mouilleron Le | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Elliot Benchetrit | Evan Furness | |
1. podání % | 62/99 (63%) | 43/71 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/62 (65%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/37 (46%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 29/71 (41%) | 42/99 (42%) |
Vyhrané body celkem | 86/170 (51%) | 84/170 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elliot Benchetrit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elliot Benchetrit | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elliot Benchetrit | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elliot Benchetrit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elliot Benchetrit | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elliot Benchetrit | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elliot Benchetrit | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Elliot Benchetrit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elliot Benchetrit | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elliot Benchetrit | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elliot Benchetrit | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elliot Benchetrit vs. Evan Furness - Vzájemné zápasy
14.03.23 | 1. kolo | Evan Furness | Elliot Benchetrit | 6-3, Evan Furness - skreč | detail zápasu | Szekesfehervar Challenger | antuka |
04.11.18 | 2. kolo kval. | Elliot Benchetrit | Evan Furness | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Mouilleron Le | tvrdý I. |
21.10.18 | 2. kolo kval. | Elliot Benchetrit | Evan Furness | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Brest Challenger | tvrdý I. |
Elliot Benchetrit form & Evan Furness form
Elliot Benchetrit - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Evan Furness - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.23 semifinále | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |