ZÁPAS
15.09.17 | čtvrtfinále | Elliot Benchetrit | Davide Galoppini | 6-1, 6-3 | Tunisia F26 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elliot Benchetrit | Davide Galoppini | |
1. podání % | 29/50 (58%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/29 (86%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/50 (50%) | 13/50 (26%) |
Vyhrané body celkem | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elliot Benchetrit vs. Davide Galoppini - Vzájemné zápasy
15.09.17 | čtvrtfinále | Elliot Benchetrit | Davide Galoppini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F26 | antuka |
Elliot Benchetrit form & Davide Galoppini form
Elliot Benchetrit - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Davide Galoppini - poslední zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |