ZÁPAS
17.10.19 | 2. kolo | Egor Noskin | Alexandr Binda | 6-2, 6-2 | M15 Bukhara | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Egor Noskin | Alexandr Binda | |
1. podání % | 25/45 (56%) | 38/63 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Egor Noskin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Alexandr Binda | |
0-0 | ||
Egor Noskin | 2-1 | |
3-1 | Alexandr Binda | |
Egor Noskin | 4-1 | |
5-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Egor Noskin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0 | ||
Egor Noskin | 0-1 | |
1-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Egor Noskin | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Egor Noskin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Egor Noskin | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
Rusko
09.05.00, 23 Let
09.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egor Noskin vs. Alexandr Binda - Vzájemné zápasy
17.10.19 | 2. kolo | Egor Noskin | Alexandr Binda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Bukhara | tvrdý |
Egor Noskin form & Alexandr Binda form
Egor Noskin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexandr Binda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 3-0, Pavel Verbin - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Maximo Oberto Calleri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 6-3, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu |