ZÁPAS
12.12.16 | 1. kolo kval. | Egor Matvievici | Ido Zonder | 6-2, 6-3 | Israel F18 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Moldavsko
14.02.97, 27 Let
10 443 $
14.02.97, 27 Let
10 443 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.03.99, 25 Let
08.03.99, 25 Let
Egor Matvievici vs. Ido Zonder - Vzájemné zápasy
12.12.16 | 1. kolo kval. | Egor Matvievici | Ido Zonder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F18 | tvrdý |
Egor Matvievici form & Ido Zonder form
Egor Matvievici - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Ido Zonder - poslední zápasy
M15 Benicarlo - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Mark Bogdanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Roee Benya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Amit Cohen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 7-68, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrei Firaru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. George Agious | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 5-5, Nicholas Shamma - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 2-2, - Ido Zonder - skreč | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jason Sormunen | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |