ZÁPAS
18.09.14 | 2. kolo | Egor Gerasimov | Valery Rudnev | 6-1, 6-4 | Izmir Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Egor Gerasimov | Valery Rudnev | |
1. podání % | 46/59 (78%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/46 (74%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/49 (47%) | 18/59 (31%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Egor Gerasimov vs. Valery Rudnev - Vzájemné zápasy
18.09.14 | 2. kolo | Egor Gerasimov | Valery Rudnev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Izmir Challenger | tvrdý |
25.06.12 | 2. kolo | Egor Gerasimov | Valery Rudnev | 6-1, 7-62 | detail zápasu | Russia F9 | antuka |
18.06.12 | 1. kolo | Valery Rudnev | Egor Gerasimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Russia F8 | antuka |
Egor Gerasimov form & Valery Rudnev form
Egor Gerasimov - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Valery Rudnev - poslední zápasy
Russia F2 - antuka | ||||
29.06.16 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow Challenger - antuka | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-3, 3-4, - Valery Rudnev - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Aidyn Rakhishev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.16 kvalifik. | vs. Artur Shakhnubaryan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Evgeny Elistratov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Odil Akramov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Filip Horansky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.16 kvalifik. | vs. Ilija Vucic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.16 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 0-3, - Valery Rudnev - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Andrei Vasilevski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.16 kvalifik. | vs. Michal Dembek | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
17.10.15 1. kolo kval. | vs. Philipp Davydenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Radu Albot | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.15 2. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.15 1. kolo kval. | vs. Artur Gusev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.15 1. kolo kval. | vs. Sadio Doumbia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Marc Giner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.15 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.15 semifinále | vs. Anton Galkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.15 čtvrtfinále | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
28.06.15 2. kolo kval. | vs. Jan Satral | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.15 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
18.09.14 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.14 1. kolo | vs. Tuna Altuna | 6-3, 6-0 | detail zápasu |