ZÁPAS
17.07.18 | 1. kolo | Eduardo Struvay | Luka Pavlovic | 6-4, 7-5 | France F14 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Eduardo Struvay | Luka Pavlovic | |
1. podání % | 38/62 (61%) | 46/84 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/38 (79%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/24 (46%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/84 (44%) | 21/62 (34%) |
Vyhrané body celkem | 78/146 (53%) | 68/146 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eduardo Struvay | 2-2 | |
0-0, A-40 | ||
3-2 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eduardo Struvay | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Eduardo Struvay | 4-3 | |
Eduardo Struvay | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eduardo Struvay | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Eduardo Struvay | 2-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Eduardo Struvay | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Luka Pavlovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eduardo Struvay | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Luka Pavlovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eduardo Struvay | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Eduardo Struvay | 4-5 | |
Eduardo Struvay | 6-5 | |
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eduardo Struvay vs. Luka Pavlovic - Vzájemné zápasy
17.07.18 | 1. kolo | Eduardo Struvay | Luka Pavlovic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | France F14 | antuka |
Eduardo Struvay form & Luka Pavlovic form
Eduardo Struvay - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniel Mora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-1, - Eduardo Struvay - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 3-5, - Eduardo Struvay - skreč | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 5-2, Marat Deviatiarov - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
29.09.19 finále | vs. Skander Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Frederico Gil | 5-4, Frederico Gil - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Manuel Goncalves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
08.09.19 finále | vs. Evan Hoyt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 6-76, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-75, 0-1, - Eduardo Struvay - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Nuno Borges | 7-65, 7-62 | detail zápasu |
Luka Pavlovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - skreč | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | detail zápasu |