ZÁPAS
19.03.18 | kvalifik. | Eduard Guell Bartrina | Xavier Gabarro | 6-0, 6-1 | Spain F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
06.09.98, 25 Let
06.09.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 Let
16.10.99, 24 Let
Eduard Guell Bartrina vs. Xavier Gabarro - Vzájemné zápasy
19.03.18 | kvalifik. | Eduard Guell Bartrina | Xavier Gabarro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Spain F7 | antuka |
Eduard Guell Bartrina form & Xavier Gabarro form
Eduard Guell Bartrina - poslední zápasy
Germany F12 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Thomas Statzberger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Hugo Daubias | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Varun Venkat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Sven Lemstra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Jan Heiden | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Cameron Green | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.18 kvalifik. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Sinn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Vullnet Tashi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. David Souto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-2, 5-2, Yuri Syromolotov Netrebin - skreč | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F11 - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Paul Cayre | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Duche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
France F10 - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Guillermo Olaso | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Allan Deschamps | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Enzo Le Seguillon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F13 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-1, 5-7, 6-75 | detail zápasu |
Xavier Gabarro - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |