ZÁPAS
23.10.17 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Noel Larwig | 6-3, 6-2 | Tunisia F32 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.09.01, 22 Let
21.09.01, 22 Let
Edris Fetisleam vs. Noel Larwig - Vzájemné zápasy
23.10.17 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Noel Larwig | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F32 | antuka |
Edris Fetisleam form & Noel Larwig form
Edris Fetisleam - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 čtvrtfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Noel Larwig - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Samir Hamza Reguig | 0-2, - Noel Larwig - skreč | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Yassine Smiej | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Karim Bennani | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 7-63, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Baum | 0-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-5, Matyas Cerny - skreč | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Thissen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jiri Cizek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Jasper Camehn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |