ZÁPAS
19.05.17 | semifinále | Edan Leshem | Igor Smilansky | 6-2, 6-3 | Israel F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Edan Leshem | Igor Smilansky | |
1. podání % | 26/52 (50%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 23/35 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/62 (48%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa | 4 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Edan Leshem vs. Igor Smilansky - Vzájemné zápasy
18.08.20 | 1. kolo | Edan Leshem | Igor Smilansky | 6-3, 5-1, Igor Smilansky - skreč | detail zápasu | All Lower | antuka |
18.10.18 | čtvrtfinále | Edan Leshem | Igor Smilansky | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Israel F14 | tvrdý |
19.05.17 | semifinále | Edan Leshem | Igor Smilansky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
24.03.17 | semifinále | Edan Leshem | Igor Smilansky | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Israel F2 | tvrdý |
Edan Leshem form & Igor Smilansky form
Edan Leshem - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Igor Smilansky - poslední zápasy
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - skreč | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - skreč | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.06.19 semifinále | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - skreč | detail zápasu | |
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - skreč | detail zápasu | |
M25 Oberentfelden - koberec | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | detail zápasu |