ZÁPAS
20.08.20 | 1. kolo | Edan Leshem | Daniel Cukierman | 6-1, 6-0 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 0-0 | ||
Edan Leshem | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 0-0, 15-15, 30-30 | ||
Edan Leshem | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Edan Leshem | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Edan Leshem | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-30, 15-40, 0-0, 15-15, 30-15 | ||
Edan Leshem | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 0-0, 30-0, 30-15 | ||
Edan Leshem | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, 0-0 | ||
Edan Leshem | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Edan Leshem | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
5-4 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40 | ||
Edan Leshem | (0) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
Edan Leshem | (1) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
(2) | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
(3) | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
(4) | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
Edan Leshem | (6) | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
(5) | Daniel Cukierman | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 6-5 | ||
6-0 |
1 | ||
0-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 0-0 | ||
Edan Leshem | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Edan Leshem | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 0-0, 30-0, 30-15 | ||
Edan Leshem | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Daniel Cukierman | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, 0-0 | ||
Edan Leshem | 6-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Edan Leshem vs. Daniel Cukierman - Vzájemné zápasy
28.05.22 | semifinále | Daniel Cukierman | Edan Leshem | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Netanya | tvrdý |
20.08.20 | 1. kolo | Edan Leshem | Daniel Cukierman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
07.12.16 | 2. kolo | Daniel Cukierman | Edan Leshem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
16.10.16 | 2. kolo kval. | Edan Leshem | Daniel Cukierman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Brest Challenger | tvrdý I. |
24.09.16 | semifinále | Daniel Cukierman | Edan Leshem | 3-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
10.06.16 | semifinále | Edan Leshem | Daniel Cukierman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Israel F10 | tvrdý |
11.05.15 | čtvrtfinále | Edan Leshem | Daniel Cukierman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
09.03.15 | 1. kolo | Edan Leshem | Daniel Cukierman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Israel F1 | tvrdý |
Edan Leshem form & Daniel Cukierman form
Edan Leshem - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
11.06.23 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Daniel Cukierman - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - skreč | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | detail zápasu |