ZÁPAS
23.11.15 | 2. kolo | Filip Veger | Dzmitry Zhyrmont | 7-63, 6-3 | Czech Republic | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Filip Veger | Dzmitry Zhyrmont | |
1. podání % | 38/52 (73%) | 46/70 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/38 (79%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/70 (41%) | 13/52 (25%) |
Vyhrané body celkem | 68/122 (56%) | 54/122 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 5 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Filip Veger vs. Dzmitry Zhyrmont - Vzájemné zápasy
17.07.16 | kvalifik. | Filip Veger | Dzmitry Zhyrmont | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Recanati Challenger | tvrdý |
23.11.15 | 2. kolo | Filip Veger | Dzmitry Zhyrmont | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
16.02.15 | 2. kolo | Dzmitry Zhyrmont | Filip Veger | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Italy F1 | tvrdý I. |
11.08.14 | 2. kolo | Dzmitry Zhyrmont | Filip Veger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Belarus F1 | tvrdý |
23.04.12 | 2. kolo | Dzmitry Zhyrmont | Filip Veger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Filip Veger form & Dzmitry Zhyrmont form
Filip Veger - poslední zápasy
Serbia F4 - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Viktor Filipenko | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
07.12.16 2. kolo | vs. Jan Hernych | 5-7, 0-3, - Filip Veger - skreč | detail zápasu | |
06.12.16 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
01.12.16 čtvrtfinále | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.16 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.16 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brescia Challenger - koberec | ||||
12.11.16 1. kolo kval. | vs. Dino Marcan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Denys Molchanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
29.10.16 1. kolo kval. | vs. Adrien Bossel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.16 2. kolo kval. | vs. Franko Skugor | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.16 1. kolo kval. | vs. Viktor Galovic | 4-1, Viktor Galovic - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
21.10.16 čtvrtfinále | vs. Petr Michnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.16 2. kolo | vs. Martin Blasko | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.16 1. kolo | vs. Marko Pasalic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
14.10.16 čtvrtfinále | vs. Niels Lootsma | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.10.16 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.16 1. kolo | vs. Lukas Klein | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Kristijan Mesaros | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F8 - antuka | ||||
25.09.16 finále | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 6-74, 0-3, - Filip Veger - skreč | detail zápasu | |
24.09.16 semifinále | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.16 čtvrtfinále | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.16 2. kolo | vs. Pirmin Haenle | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.16 1. kolo | vs. Boris Butulija | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.16 kvalifik. | vs. Kevin Krawietz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.16 1. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
St. Remy - tvrdý | ||||
05.09.16 kvalifik. | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Dzmitry Zhyrmont - poslední zápasy
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 3-0, - Dzmitry Zhyrmont - skreč | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 3-3, - Dzmitry Zhyrmont - skreč | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Saketh-Sai Myneni | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
26.04.18 čtvrtfinále | vs. Yaraslav Shyla | 1-3, - Dzmitry Zhyrmont - skreč | detail zápasu | |
25.04.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-0, Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
19.04.18 čtvrtfinále | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.18 2. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
13.04.18 semifinále | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.18 čtvrtfinále | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.18 2. kolo | vs. Johan Nikles | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
10.03.18 finále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | |
09.03.18 semifinále | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.18 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.18 2. kolo | vs. Bulat Galiev | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
22.02.18 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.18 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu |