ZÁPAS
15.09.20 | 1. kolo | Duje Ajdukovic | Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-1 | M15 Curtea | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Duje Ajdukovic | Simon Anthony Ivanov | |
1. podání % | 20/45 (44%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/20 (70%) | 13/21 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/25 (72%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 26/47 (55%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Duje Ajdukovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Duje Ajdukovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Duje Ajdukovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Duje Ajdukovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Duje Ajdukovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Simon Anthony Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Duje Ajdukovic vs. Simon Anthony Ivanov - Vzájemné zápasy
07.04.23 | čtvrtfinále | Duje Ajdukovic | Simon Anthony Ivanov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25 Dubrovnik | antuka |
15.09.20 | 1. kolo | Duje Ajdukovic | Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
Duje Ajdukovic form & Simon Anthony Ivanov form
Duje Ajdukovic - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Simon Anthony Ivanov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 0-3, - Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. David Prasievi | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 3-0, Stefanos Sakellaridis - skreč | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Peter Fajta | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-68, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-70, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Antonio Massara | 7-68, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-4, - Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
21.05.23 semifinále | vs. Simone Roncalli | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 6-0, 6-1 | detail zápasu |