ZÁPAS
12.09.17 | 1. kolo | Duckhee Lee | Steven Diez | 6-3, 6-3 | Shanghai Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Duckhee Lee | Steven Diez | |
1. podání % | 33/56 (59%) | 27/50 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 20/27 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/50 (42%) | 17/56 (30%) |
Vyhrané body celkem | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duckhee Lee | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Duckhee Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duckhee Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Duckhee Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Steven Diez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Duckhee Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Steven Diez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Duckhee Lee vs. Steven Diez - Vzájemné zápasy
12.09.17 | 1. kolo | Duckhee Lee | Steven Diez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Shanghai Challenger | tvrdý |
Duckhee Lee form & Steven Diez form
Duckhee Lee - poslední zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Steven Diez - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |