ZÁPAS
01.02.18 | 2. kolo | Dragos Dima | Jung-Woong Na | 6-2, 6-3 | Turkey F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dragos Dima | Jung-Woong Na | |
1. podání % | 33/51 (65%) | 35/50 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 21/51 (41%) |
Vyhrané body celkem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jung-Woong Na | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
Dragos Dima | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jung-Woong Na | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dragos Dima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Jung-Woong Na | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Dima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jung-Woong Na | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dragos Dima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
Dragos Dima | 3-1 | |
4-1 | Jung-Woong Na | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-1 | Jung-Woong Na | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dragos Dima | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Jung-Woong Na | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dragos Dima vs. Jung-Woong Na - Vzájemné zápasy
01.02.18 | 2. kolo | Dragos Dima | Jung-Woong Na | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Turkey F4 | antuka |
Dragos Dima form & Jung-Woong Na form
Dragos Dima - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.21 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Jung-Woong Na - poslední zápasy
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jae Myeong Lee | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jae Hwan Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Young Seok Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongjun Shim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 6-3, 6-77, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Jirat Navasirisomboon | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Soichiro Moritani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 2-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Minjong Park | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Young Seok Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Seong-Gook Oh | 6-3, 5-7, 2-4, - Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Cheong-Eui Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Seungri Choi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo | vs. Tae-Woo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 7-5, 4-6, 0-3, - Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Seong Taek Im | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
09.06.19 finále | vs. Seong Chan Hong | 0-6, 3-6 | detail zápasu |