ZÁPAS
15.03.18 | 2. kolo | Dragos Dima | Davide Galoppini | 6-2, 6-2 | Croatia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dragos Dima | Davide Galoppini | |
1. podání % | 39/59 (66%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/39 (64%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 24/59 (41%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dragos Dima | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dragos Dima | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dragos Dima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Dragos Dima | 1-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Dragos Dima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Dima | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Dima | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dragos Dima vs. Davide Galoppini - Vzájemné zápasy
15.03.18 | 2. kolo | Dragos Dima | Davide Galoppini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Croatia F2 | antuka |
Dragos Dima form & Davide Galoppini form
Dragos Dima - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.21 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Davide Galoppini - poslední zápasy
M15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | detail zápasu |