ZÁPAS
28.05.19 | kvalifik. | Dominik Recek | Igor Solomatin | 6-3, 6-3 | M25+H Most | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dominik Recek | Igor Solomatin | |
1. podání % | 33/55 (60%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/33 (73%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Igor Solomatin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dominik Recek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Igor Solomatin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dominik Recek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Igor Solomatin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dominik Recek | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Igor Solomatin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dominik Recek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Igor Solomatin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Dominik Recek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Igor Solomatin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dominik Recek | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Igor Solomatin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominik Recek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Igor Solomatin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dominik Recek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Igor Solomatin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dominik Recek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
Česká republika
19.02.95, 29 Let
18 926 $
19.02.95, 29 Let
18 926 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.12.98, 25 Let
16.12.98, 25 Let
Dominik Recek vs. Igor Solomatin - Vzájemné zápasy
28.05.19 | kvalifik. | Dominik Recek | Igor Solomatin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25+H Most | antuka |
Dominik Recek form & Igor Solomatin form
Dominik Recek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Igor Solomatin - poslední zápasy
M15 Pescara - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | Gian Matias Di Natale - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Gianluca Centi Pizzutilli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu |