ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Dario Huber | 7-64, 5-7, 10-7 | M25 Schlieren | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
19.02.95, 29 Let
18 926 $
19.02.95, 29 Let
18 926 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
03.07.96, 27 Let
03.07.96, 27 Let
Dominik Recek vs. Dario Huber - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Dominik Recek | Dario Huber | 7-64, 5-7, 10-7 | detail zápasu | M25 Schlieren | antuka |
Dominik Recek form & Dario Huber form
Dominik Recek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Dario Huber - poslední zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adam Panaras | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Colson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Erwin Troebinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 7-63, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Hinz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 7-5, 6-74, 12-14 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgenios Vasilakis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Felix Obermair | 6-3, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamas Foldi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-4, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 6-3, 4-6, 14-16 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Kamran Hanif | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-76, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-74 | detail zápasu |