ZÁPAS
21.11.18 | 1. kolo | Dominik Nazaruk | David Poljak | 2-6, 6-3, 6-4 | Czech Republic | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Dominik Nazaruk | David Poljak | |
1. podání % | 42/81 (52%) | 40/69 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/42 (76%) | 33/40 (83%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/39 (51%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/69 (35%) | 29/81 (36%) |
Vyhrané body celkem | 76/150 (51%) | 74/150 (49%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa | 7 | 20 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dominik Nazaruk | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | David Poljak | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | David Poljak | |
0-0, 15-40 | ||
2-2 | David Poljak | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
Dominik Nazaruk | 2-4 | |
2-5 | David Poljak | |
0-0, 0-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Dominik Nazaruk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | David Poljak | |
0-0, 0-40 | ||
Dominik Nazaruk | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Dominik Nazaruk | 2-1 | |
0-0, 40-0, 30-40[BP] | ||
2-2 | David Poljak | |
0-0, 40-A | ||
Dominik Nazaruk | 4-2 | |
0-0, 30-15, 40-30 | ||
5-2 | David Poljak | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | David Poljak | |
0-0, 0-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | David Poljak | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | David Poljak | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
Dominik Nazaruk | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
Dominik Nazaruk | 4-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | David Poljak | |
6-4 |
Poľsko
14.10.96, 27 Let
14.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dominik Nazaruk vs. David Poljak - Vzájemné zápasy
21.11.18 | 1. kolo | Dominik Nazaruk | David Poljak | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Dominik Nazaruk form & David Poljak form
Dominik Nazaruk - poslední zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - skreč | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
David Poljak - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Pel | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-64, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-74, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Paul Jubb | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Bladelius | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jakub Filip | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-72, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | - David Poljak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Martim Simoes | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Rafael Izquierdo Luque | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | Francisco Rocha - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Patrick Schoen | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, 3-6 | detail zápasu |