ZÁPAS
21.07.17 | čtvrtfinále | Dominik Boehler | Enrique Lopez-Perez | 4-6, 6-4, 6-1 | Germany F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dominik Boehler | Enrique Lopez-Perez | |
1. podání % | 53/84 (63%) | 52/81 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/53 (68%) | 34/52 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/31 (45%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 37/81 (46%) | 34/84 (40%) |
Vyhrané body celkem | 87/165 (53%) | 78/165 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dominik Boehler vs. Enrique Lopez-Perez - Vzájemné zápasy
21.07.17 | čtvrtfinále | Dominik Boehler | Enrique Lopez-Perez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Germany F8 | antuka |
Dominik Boehler form & Enrique Lopez-Perez form
Dominik Boehler - poslední zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 7-5, 1-6, 0-3, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Jakob Schnaitter | 1-5, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 7-68, 7-67 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Philip Florig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-79, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-3, 4-1, Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. John Sperle | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-4, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 0-2, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Dino Prizmic | 3-6, - Dominik Boehler - skreč | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Peter Benjamin Privara | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Alec Beckley | 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Enrique Lopez-Perez - poslední zápasy
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detail zápasu |