ZÁPAS
12.10.16 | 1. kolo | Dominic Weidinger | Arpit Sharma | 6-2, 6-74, 6-2 | Egypt F28 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dominic Weidinger | Arpit Sharma | |
1. podání % | 47/77 (61%) | 61/97 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/47 (79%) | 39/61 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 43/97 (44%) | 23/77 (30%) |
Vyhrané body celkem | 97/174 (56%) | 77/174 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 12 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.01.92, 32 Let
13.01.92, 32 Let
Dominic Weidinger vs. Arpit Sharma - Vzájemné zápasy
12.10.16 | 1. kolo | Dominic Weidinger | Arpit Sharma | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | Egypt F28 | tvrdý |
Dominic Weidinger form & Arpit Sharma form
Dominic Weidinger - poslední zápasy
Egypt F16 - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Anze Arh | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 0-4, - Dominic Weidinger - skreč | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Ashraf El Sayed | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexei Filenkov | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F37 - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 5-7, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Karol Drzewiecki | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Thomas Statzberger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hungary F8 - antuka | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Thomas Statzberger | 0-5, - Dominic Weidinger - skreč | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
31.08.17 čtvrtfinále | vs. Markus Eriksson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.17 2. kolo | vs. Mate Delic | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Daniel Rabas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Toby Martin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.17 1. kolo | vs. Matias Zukas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.17 1. kolo | vs. Petr Hajek | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 6-3, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo | vs. Alexander Erler | 1-6, 0-2, - Dominic Weidinger - skreč | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Fernando Romboli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Andrei Ciumac | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu |
Arpit Sharma - poslední zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Jake Delaney | 2-6, 1-1, - Arpit Sharma - skreč | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Figueiredo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Raheel Manji | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Ruiyang Feng | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cameroon F2 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Evan Furness | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Domen Gostincar | 0-6, 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Cameroon F1 - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Sai Saran Reddy Byreddy | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Bernard Nkuh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Sheil Kotecha | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jamie Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Alex Brenner | 4-6, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Jatin Dahiya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F21 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Anze Arh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Murillo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Giacomo Fiori Cimati | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicola Caron | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeff Guerrero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Linus Bilfinger-Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Julian Onken | 0-6, 3-6 | detail zápasu |