ZÁPAS
02.05.16 | 1. kolo kval. | Domen Vertot | Gleb Blekher | 6-2, 6-1 | Croatia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovinsko
30.03.93, 31 Let
30.03.93, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
29.12.00, 23 Let
29.12.00, 23 Let
Domen Vertot vs. Gleb Blekher - Vzájemné zápasy
02.05.16 | 1. kolo kval. | Domen Vertot | Gleb Blekher | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Croatia F5 | antuka |
Domen Vertot form & Gleb Blekher form
Domen Vertot - poslední zápasy
Croatia F5 - antuka | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Tonci Buljan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Alexander Erler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ljubljana Challenger - antuka | ||||
19.09.11 2. kolo kval. | vs. Enrico Burzi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Tim Zibrat | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Gleb Blekher - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Daniyal Darken | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Vikhlyantsev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Isfandiyor Makhmudov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Sebastian Pjontek | 4-6, 7-67, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 3-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-78, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Alibek Aidaraly | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ran Amar | 0-6, 0-6 | detail zápasu |