ZÁPAS
07.09.17 | 2. kolo | Domagoj Biljesko | Milan Drinic | 6-0, 6-1 | Serbia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Domagoj Biljesko | Milan Drinic | |
1. podání % | 24/48 (50%) | 39/84 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/24 (75%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/22 (27%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 49/84 (58%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkem | 80/132 (61%) | 52/132 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Domagoj Biljesko vs. Milan Drinic - Vzájemné zápasy
07.09.17 | 2. kolo | Domagoj Biljesko | Milan Drinic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
15.11.16 | 1. kolo | Milan Drinic | Domagoj Biljesko | 3-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | Greece F10 | tvrdý |
07.09.15 | kvalifik. | Domagoj Biljesko | Milan Drinic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Serbia F11 | antuka |
Domagoj Biljesko form & Milan Drinic form
Domagoj Biljesko - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |