Dmytro Kamynin vs. Lasse Muscheites

Dmytro Kamynin vs. Lasse Muscheites - USA F7 - porovnání

ZÁPAS

09.02.151. kolo kval.Dmytro Kamynin Lasse Muscheites 6-1, 6-4 USA USA F7 antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Dmytro Kamynin
Ukrajina
28.10.89, 30 Let






14 773 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.04.96, 23 Let







Lasse Muscheites
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Dmytro Kamynin vs. Lasse Muscheites - Vzájemné zápasy

30.11.15kvalifik.Dmytro KamyninLasse Muscheites5-7, 6-4, 6-2 detail zápasuUSA USA F35 tvrdý I.
09.02.151. kolo kval.Dmytro KamyninLasse Muscheites6-1, 6-4 detail zápasuUSA USA F7 antuka

Dmytro Kamynin - poslední zápasy

Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Artem Smirnov4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko6-2, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. David Volfson6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
13.08.19
1. kolo
vs. Nikita Mashtakov6-71, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
28.05.19
1. kolo
vs. Denis Yevseyev2-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Anatoliy Petrenko6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.05.19
kvalifik.
vs. Aleksei Khomich6-2, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Daniel Michalski6-2, 0-6, 7-64 výhradetail zápasu
22.05.19
2. kolo
vs. Oleg Dolgosheyev3-6, 0-3, - Dmytro Kamynin - skrečprohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Sagadat Ayap6-4, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
31.08.18
semifinále
vs. Oleksii Krutykh6-74, 2-6 prohradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Oleg Dolgosheyev0-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Olexiy Kolisnyk6-4, 7-5 výhradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Stanislav Poplavskyy6-3, 2-1, Stanislav Poplavskyy - skrečvýhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F3 - antuka
24.05.18
čtvrtfinále
vs. Oleksii Krutykh4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.05.18
2. kolo
vs. Kristian Lozan7-65, 0-6, 6-2 výhradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Michael Zhu1-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
16.05.18
2. kolo
vs. Alessandro Petrone5-7, 5-7 prohradetail zápasu
15.05.18
1. kolo
vs. Bogdan Didenko6-1, 6-0 výhradetail zápasu
14.05.18
kvalifik.
vs. Svyatoslav Ilnytskyy6-2, 6-1 výhradetail zápasu
13.05.18
2. kolo kval.
vs. Anatoliy Voloshyn6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F1 - antuka
09.05.18
2. kolo
vs. Artem Smirnov4-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.05.18
1. kolo
vs. Javier Araya6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F5 - antuka
07.09.17
čtvrtfinále
vs. Yan Sabanin3-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.09.17
2. kolo
vs. Vitalii Shcherba3-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
04.09.17
1. kolo
vs. Illya Beloborodko6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F4 - antuka
28.08.17
kvalifik.
vs. Timur Maulenov3-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Mikhail Mirzonizhotov6-0, 3-0, Mikhail Mirzonizhotov - skrečvýhradetail zápasu
Ukraine Ukraine F2 - antuka
17.05.17
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov6-2, 0-6, 2-6 prohradetail zápasu

Lasse Muscheites - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Piotr Galus2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov0-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Mauro De Maio6-3, 7-67 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Samuel Paulovcak6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Goran Markovic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
02.11.19
semifinále
vs. Vladimir Ivanov4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Daniil Glinka3-6, 7-64, 6-4 výhradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Marius Ruzgas6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Roni Mikael Hietaranta6-4, 6-1 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Deney Wassermann4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Jason Sormunen6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
08.10.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek4-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Justin Schlageter6-4, 7-5 výhradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
25.09.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Julien De Cuyper7-63, 6-1 výhradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Quentin Marchal6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Christopher Patzanovsky4-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Michal Marko6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. David Pichler6-73, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Jim Walder6-3, 7-5 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Mark Simons6-1, 6-4 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Jasper Krol6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Demeroutis3-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Nathan Freire Da Silva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Romain Stoffels1-6, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
Belgium M15 Eupen - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Max Houkes4-6, - Lasse Muscheites - skrečprohradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
12.07.19
2. kolo
vs. Mauricio Echazu6-4, 2-6, 6-71 prohradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Gibril Diarra4-6, 6-4, 7-63 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Niklas Schell6-4, 6-2 výhradetail zápasu
<