ZÁPAS
13.10.17 | čtvrtfinále | Dmitry Popko | Riccardo Bonadio | 6-3, 6-3 | Turkey F38 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dmitry Popko | Riccardo Bonadio | |
1. podání % | 26/44 (59%) | 32/57 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/26 (92%) | 22/32 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/57 (46%) | 11/44 (25%) |
Vyhrané body celkem | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dmitry Popko vs. Riccardo Bonadio - Vzájemné zápasy
13.08.21 | čtvrtfinále | Dmitry Popko | Riccardo Bonadio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Prague 2 | antuka |
13.10.17 | čtvrtfinále | Dmitry Popko | Riccardo Bonadio | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Turkey F38 | antuka |
Dmitry Popko form & Riccardo Bonadio form
Dmitry Popko - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Boyer | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | Alex Rybakov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Harrison Adams | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Louis Wessels | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Igor Gimenez | 7-61, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Mateus Alves | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
19.02.24 finále | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Axel Nefve | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Axel Nefve | 6-79, 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Riccardo Bonadio - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |