ZÁPAS
18.04.19 | 2. kolo | Dmitry Popko | Felipe Mantilla | 6-1, 6-3 | M15 Orange | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dmitry Popko | Felipe Mantilla | |
1. podání % | 42/61 (69%) | 28/37 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/42 (69%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/37 (54%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dmitry Popko | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Felipe Mantilla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dmitry Popko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Felipe Mantilla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dmitry Popko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Felipe Mantilla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dmitry Popko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Felipe Mantilla | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dmitry Popko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Felipe Mantilla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dmitry Popko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Felipe Mantilla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dmitry Popko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Felipe Mantilla | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dmitry Popko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Felipe Mantilla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dmitry Popko vs. Felipe Mantilla - Vzájemné zápasy
18.04.19 | 2. kolo | Dmitry Popko | Felipe Mantilla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Orange | antuka |
Dmitry Popko form & Felipe Mantilla form
Dmitry Popko - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Boyer | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | Alex Rybakov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Harrison Adams | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Louis Wessels | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Igor Gimenez | 7-61, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Mateus Alves | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
19.02.24 finále | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Axel Nefve | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alexander Razeghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Axel Nefve | 6-79, 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Felipe Mantilla - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Mauricio Echazu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 5-7, 3-3, Juan Sebastian Gomez - skreč | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Luke Jacob Gamble | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 7-65, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Federico Coria | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
31.08.18 čtvrtfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. John Harrison Richmond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. George Von Massow | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
17.08.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Lazov | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | detail zápasu |